אודותינו

מה הכי חשוב
לעסק שלך?

כשישבנו לכתוב אודות עצמנו, חשבנו קודם כל מה יעניין אתכם, הלקוחות שלנו. כי אנחנו יכולים לדבר שעות על עצמנו ואתם יכולים להירדם משיעמום, וזו ממש לא המטרה שלנו. טוב, אז ברור לנו מה הכי חשוב לכם >

שהאתר שלכם יעבוד! נכון?

הבעיה היא שיש סביבכם המון המון אנשי מקצוע וכל אחד מהם מציע לכם משהו אחר או מישהו אחר כדי לגרום לזה לקרות וזה קצת (הרבה...) מבלבל.

אז לפני שאנחנו מספרים על עצמנו, הנה הדבר הכי חשוב שאתם צריכים לדעת - כדי לבנות אתר שמושך אנשים ומשאיר אותם לשוטט בו צריך שלושה דברים:

אפיון סכמתי מקצועי

כדי שכל אלמנט באתר יופיע במיקום הכי מדויק ונכון לו.

חווית משתמש טובה

עיצוב של האתר בצורה שתגרום לאנשים ליהנות מכל רגע שהם שוהים בו.

בניה נכונה ומדוייקת

כדי שהאתר יעלה במנועי החיפוש האורגני של גוגל לאנשים הנכונים.

אז יאללה, נדבר
גם קצת עלינו

תמנתי ווב דיזייין הוא סטודיו עם ניסיון של יותר מ 15 שנה בתחום העיצוב, מתוכן 11 שנים בתחום עיצוב ובניית אתרים, ועם מאות פרויקטים שביצענו בתמנתי ווב דיזיין, אנחנו יכולים להעיד על עצמנו שנספק לכם את שלושת המרכיבים הללו.
סטודיו תמנתי הוקם על ידי תמנה שילוביצקי וכיום מונה צוות מקצועי של מעצבות, מתכנתים, מקדמים, כותבי תוכן וכל אנשי המקצוע הדרושים כדי שאתם תקבלו אתר מושלם- מכל הבחינות.

הסטודיו נותן מענה רחב למגוון נושאים בתחום הפיתוח והקמת אתרים. הדבר החשוב לנו ביותר אותו אנחנו מקפידים ליישם בכל פרוייקט הוא תוצר סופי איכותי במיוחד שיתן מענה מדוייק לצרכים של הלקוחות שלנו. לכן, בין אם מדובר בתהליך מיתוג או בבניית אתר אלה שלבים שלא נוותר עליהם

בשלב השני אנחנו דואגים להעניק למוצר נראות ויזואלית מותאמת לאסטרטגיה שבנינו, ומשתמשים בכלים המתקדמים ביותר ובמוחות הטובים ביותר כדי לוודא שכל מוצר מעוצב שלנו יהיה וואו!

חשוב לנו גם שהמוצר שבנינו עבורכם יוכל לשמש אתכם בעתיד ולכן, כשאנחנו בונים עבורכם אתר, אתם מקבלים מאיתנו גם סדרת סרטוני הדרכה מותאמים אישית כדי שתוכלו לנהל ולתפעל אותו. כשהלקוחות שלכם מרוצים- אנחנו יודעים שעשינו עבודה טובה.

אנחנו מזמינים אתכם להשאיר פרטים ולהכיר רמה חדשה של בניה, ביצוע ויצירתיות.

מצטרפים להצלחה

מוזמנים לבקר בתיק העבודות ולראות את איכות העבודה והדגש החזק שאנו שמים על חקר שוק, אפיון, עיצוב ובניה. נשמח לעמוד לשירותכם

פנייתכם התקבלה

נשמח לעמוד לרשותך ולתת מענה לכל פניה תוך 24 שעות.

בינתיים אתם מוזמנים לצפות באחד מהפרוייקטים שלנו. שימו לב מה מצפה לכם באתר משלכם - רמה בינלאומית.

דילוג לתוכן